Шашлик від президента до Дня журналіста: Зеленський провів зустріч з представниками ЗМІ

Напередодні Дня журналіста президент Володимир Зеленський провів неформальну зустріч з представниками українських ЗМІ.

Про це глава держави повідомив в Instagram.

«Провів день разом з журналістами напередодні їхнього професійного свята. На цей раз — шашлик, приготований власноруч, відмінна погода і, як завжди, дружня атмосфера. Розмова без табу, гострі питання й мої чесні відповіді. Приємно, що такі зустрічі сталі вже доброю традицією», — написав Зеленський.

На зустрічі серед присутніх були Дмитро Гордон разом із дружиною Олесею Бацман, ведучій «Свободи слова» Савік Шустер, журналістка і телеведуча Наталя Влащенко, ведучій політичного «Ток-шоу №1» Василь Голованов, головна редакторка онлайн-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва.

«Гострі, нетерплячі, дотепні, оперативні, професійні, з посиленим відчуттям справедливості – такі українські журналісти. Та передусім це люди, які мріють і прагнуть змін. І головна мрія, яка об’єднує і журналістів, і президента, – зробити Україну кращою», – написав Зеленський у Twitter.

Нагадаємо, День журналіста відзначається в Україні щорічно 6 червня.

У минулому році Зеленський цей день провів у Заліссі під Києвом. Президент і журналісти каталися на велосипедах, годували коней та спілкувалися один з одним.