Сім областей України також можуть найближчим часом опинитися у «червоній» зоні - санлікар

Сім областей України потенційно можуть найближчими днями бути переведені в «червоний» рівень карантинних обмежень через складну ситуацію з COVID-19 в країні.

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в Facebook.

Йдеться про Вінницьку, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Луганську та Тернопільську області. Нині вони перебувають в «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки.

Зазначимо, регіони потрапляють до «помаранчевої» зони, якщо ситуація з коронавірусом починає погіршуватися. Він не має додаткових обмежень, а покликаний попередити про епідбезпеку.

Нагадаємо, 23 лютого Міністерство охорони здоров'я розділило Україну на зони за рівнем епідемічної небезпеки. У «червону» зону потрапили Івано-Франківська та Чернівецька області. Нові обмежувальні заходи для Івано-Франківщини набувають чинності з 26 лютого, для Чернівецькій області - з 1 березня.

Зокрема, буде заборонено працювати закладам харчування, розважальним закладам, ТРЦ, кінотеатрам, театрам, закладам освіти (крім дитячих садочків і перших класів у школах), спортзалам, ринкам.