«Суддю таки дотисли Венедіктова, Татаров та Труханов»: Стерненко прокоментував свій вирок

Звинувачений громадський активіст Сергій Стерненко прокоментував отриманий вирок судом, заявивши, що на суддю тисли генпрокурорка Ірина Венедіктова, заступник глави Офісу президента Олег Татаров та міський голова Одеси Геннадій Труханов.

Про це Стерненко написав у Facebook.

«Всі вилучені речі під час обшуку визнані судом допустимими доказами. Хоча обшук у мене вдома проводився без адвоката, з яким мені навіть не дали зв‘язатись», - наголосив активіст.

Стерненко додав, що всі судово-медичні експертизи, складені російською мовою також визнані допустимими. Хоча це пряме порушення ст. 29 КПК.

«Показання тітушки Щербича суд визнав достовірними», - зазначив він.

Також суд відмовився визнавати доказом висновок спеціаліста щодо стартового пістолета, у якому спеціаліст вказав, що експертиза по пістолету проводилась з суттєвими порушеннями і пістолет не є вогнепальною зброєю.

За словами громадського активіста, стартовий пістолет він власноруч видав поліції, що за ч. 3 ст. 263 ККУ є підставою для звільнення від кримінальної відповідальності. 

«Але суддя також відкинув цей документ, бо добровільна видача не зафіксована у протоколі обшуку і бо я в ньому це не написав», - зазначив він.

Стерненко наголосив, що не підписував протокол, бо до нього не пустили адвоката.

«Таке враження, що вирок писали мусора. Суддю таки дотисли Венедіктова, Татаров та Труханов за ці дні. Обвинувальний вирок за всіма статтями», - написав активіст.

Нагадаємо, Приморський суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до семи років і трьох місяців ув’язнення з конфіскацією половини наявного майна за обвинуваченням у розбої та незаконному зберіганні зброї.