Супрун відповіла на несподівану заяву Зеленського на її адресу

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун гідно відповіла на випади на свою адресу з боку Володимира Зеленського. За словами Супрун, президенту варто зустрітися з керівником МОЗ і лише після цієї зустрічі робити висновки про роботу міністерства. А повторювати придумані недругами клички - в будь-якому випадку образливо і непрофесійно. Про це повідомляють Факти.

«У мене поки немає думки, що Зеленський являє собою як президент. Адже він працює другий або третій тиждень. Тому сподіваюся, що і він не буде робити висновки до того моменту, як поговорить зі мною, побачить нашу роботу», - сказала Супрун.

Також в.о. міністра сподівається, що Зеленський все-таки не буде називати її вигаданими неприємними прізвиськами, тому що вони «образливі і непрофесійні».

Керівник МОЗ, коментуючи спіч Зеленського, припустила, що йому й самому не сподобався його «гумор».

«Можливо, через те, що він так пожартував, йому стало неприємно - він так нервово засміявся», - зазначила Супрун.

За словами в.о. міністра, її команда готова до будь-якого розвитку подій - і до продовження роботи в міністерстві, і до передачі справ наступникам.

«Ми будемо передавати свої напрацювання, а не жартувати по телебаченню і сміятися один над одним або з образами виступати, оскільки така поведінка показує незрілість», - вважає Супрун.

Нагадаємо, Зеленський, згадуючи про Супрун, заявив, що до неї ставляться по-різному і є певні прізвиська. А сам він дякує Богові, що у нього самого інший лікар.