"Теза загубилася у галасі студії": прем'єр уточнив свою заяву про постачання води в Крим

Новопризначений прем’єр-міністр Денис Шмигаль уточнив свою заяву щодо постачання Україною води в анексований Крим. Про це він написав у Facebook.

Після етеру та шквалу критики, яку викликала його заява напередодні, де він заявив, що воду до Криму потрібно подавати, адже там живуть українці, Шмигаль уточнив, що уряд України не може подавати воду в окупований Росією Крим до деокупації півострова і повернення його до складу України.

«В черговий раз хочу наголосити, що уряд не забуває про українців, які живуть на території тимчасово окупованого українського Криму. Ми хочемо допомагати цим людям. Ми хочемо, щоб вони відчували, що ми піклуємося про них. Справді, з технічних причин поділити воду, яка піде людям і воду, яка піде на військові бази неможливо», - зазначив прем'єр.

Також він підкреслив, що в ході ефіру ток-шоу його просто не розчули.

«Ця теза загубилася у галасі студії. Позиція залишається незмінною: ми хотіли би подавати воду нашим громадянам, але не можемо і не маємо технічної змоги робити цього до деокупаціі півострова та повернення його до складу України», - зауважив Шмигаль.