«Треба бути цивілізованими»: прессекретарка Зеленського про конфлікт з журналістом

Прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель пояснила, чому відштовхнула журналіста кореспондента «Радіо Свобода» Сергія Андрушка. Мендель написала у Facebook, що тепер «усі пишуть» про те, що вона «побила журналіста, вдвічі більшого за себе».

«У США «Ні» для журналіста означає неможливість підходити до першої особи. Інакше журналіста заарештують. Медіа наполягають, але не кидаються», — зазначила вона.

Вона наголосила, що особистий простір першої особи — це його/її безпека.

«Особливо важливо це усвідомлювати після 2017 року, коли, вдаючи журналіста відомого видання, кілер підстрелив добровольця у Києві. Можливо, мої прохання дещо не дотягують до високих стандартів. Але й Сергій Андрушко — не найгалантніший джентльмен. На відео видно, що я його не штовхала і не кидалася, а зупиняла», — написала прессекретарка Зеленського.

Мендель додала, якщо журналісти хочуть «цивілізованої поведінки» — тоді треба «на цивілізоване «Ні» не накидатися на делегацію заради красивої картинки».

Нагадаємо, журналіст Радіо Свободи Сергій Андрушко хотів поставити Зеленському запитання, але Мендель відштовхнула його.