У Bellingcat заявили, що ідентифікували окупанта, який на відео катував українського військового

Розслідувачі групи Bellingcat та видання The Insider заявляють, що змогли ідентифікувати російського окупанта, який на відео катує українського військового. Там кажуть, що ним є тувинець Очур-Суге Монгуш 1993 року народження.

Розслідування опублікували 5 серпня на сайті The Insider.

Зазначається, що знущання відбувалися на території санаторію «Привілля» на території окупованої Луганської області. В тортурах брали участь бойовики з батальйону «Ахмат».

Розслідувачі повідомлили, що їм вдалося поспілкуватися з Очур-Суге Монгушом. Він намагався заперечувати свою причетність, але видав себе, заплутавшись у свідченнях. Зокрема воєнний злочинець у розмові визнав і кілька разів повторив, що на одному з відео з окупованого Сєвєродонецька справді він. Також він підтвердив, що відео з тортурами було знято на території санаторію «Привілля».

Нагадаємо, 28 липня у російських Telegram-каналах поширили відео, де двоє окупантів знущалися з українського військовополоненого. З початку вони били полоненого, а потім кастрували його канцелярським ножем.

На іншому відео, яке поширили російськими каналами 29 липня, було видно, як військові рф після тортур вистрілили в голову українському військовому.