У ДБР назвали нового очільника відділу з розслідування справ Майдану

Керівником відділу з розслідування справ Майдану у Державному бюро розслідувань призначили Олександра Буряка, який обіймає посаду заступника директора бюро. Про це повідомила пресслужба ДБР.

У правоохоронному органі уточнили, що Олександр Буряк відповідав за роботу оперативних підрозділів та займався їх укомплектуванням.

Сам Буряк назвав завершення розслідування справ Майдану «одним з найвідповідальніших завдань, яке зараз стоїть перед Державним бюро розслідувань».

«Це складний напрям роботи, де потрібне не лише бажання, а й значний досвід роботи у слідстві. Керівництво Державного бюро розслідувань це добре розуміє, тому доручили цю відповідальну роботу мені», — уточнив він.

За даними ДБР, Олександр Буряк працював на посадах слідчого, старшого слідчого, слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Київської області.

Також він був заступником начальника слідчого відділу прокуратури міста Києва та старшим слідчим в особливо важливих справах Генеральної прокуратури.

З 2015 по 2017 роки працював заступником прокурора міста Києва, заступником начальника управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури столичної прокуратури.