У Збройних силах України створили нові командування

Завершився перший етап реформування Збройних сил України на виконання спільних Директив Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних сил. За результатами створили нові командування та призначили їхніх командувачів. Про це повідомляє Армія.inform.

Йдеться, зокрема, про Командування об’єднаних сил Збройних сил, яке очолив тимчасово виконуючий обов’язки командувача генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також створили Командування медичних сил Збройних сил, очолить яке генерал-майор Ігор Хоменко, Командування сил підтримки Збройних сил — полковник Микола Жирнов, Командування військ зв’язку та кібернетичної безпеки Збройних сил — генерал-майор Євген Степаненко.

Перебудова структури війська спрямована на досягнення чіткого розмежування повноважень між усіма органами військового управління за принципами країн НАТО.

Також зазначається, що наразі триває робота з вдосконалення законодавства та нормативно-правової бази з питань безпеки та оборони для продовження трансформації Збройних сил.

Як повідомлялося раніше, Міністерство оборони не планує скорочувати чисельність Збройних сил України. У відомстві розробляють зміни у структурі армії, за якими в пріоритеті буде нарощування бойових частин.