Україна призупиняє пряме авіасполучення з Китаєм

З 3 лютого через ризик проникнення коронавірусу припиняється єдине пряме авіасполучення України з Китаєм. Про це заявив директор Директорату громадського здоров'я МОЗ Андрій Скіпальський на брифінгу, присвяченому темі китайського коронавірусу 2019 nCoV.

"Ви чули, що на єдиному прямому сполученні з Китаєм перевізник оголосив, що він його призупиняє, аж поки ситуація не зміниться. З 3 лютого у нас не буде прямого сполучення", - заявив Скіпальський.

Також він повідомив, що в аеропорту Бориспіль посилили заходи для перевірки літаків з Китаю.

"Були посилені сьогодні заходи й, власне, крім епідеміологів санітарно-карантинних підрозділів Міністерства охорони здоров'я, була також бригада екстреної допомоги Міністерства охорони здоров'я в аеропорту Бориспіль, коли був прийнятий прямий літак", - сказав Скіпальський.

Він зазначив, що зараз ведеться робота, щоб ввести на борту літаків з Китаю скринінґові анкети для прямих рейсів, і ведеться розмова про непрямі рейси, де також будуть введені скринінґові анкети з метою інформування пасажирів і збору відповідних даних про підозри на коронавірус. Також розробляється алгоритм реагування і виявлення хвороби.