Україна та Туреччина створили спільне підприємство по виробництву безпілотників

Держкомпанія "Укроборонпром" та турецька компанія Baykar Defence створили спільне підприємство, яке розроблятиме та будуватиме сучасні безпілотні літальні засоби. Про це повідомляє пресслужба Ради національної безпеки та оборони України.

Зазначається, що спільне підприємство працюватиме у сфері високоточної зброї та аерокосмічних технологій. Однією з перших розробок нового підприємства має стати новітній безпілотник.

«Цей дрон зможе вести детальну розвідку з високих ешелонів польоту, годинами знаходитись у повітрі, розвивати значну крейсерську швидкість та завдавати ударів широким спектром високоточного озброєння», - повідомляють в РНБО.

Крім того, двигуни у новому дроні будуть українського виробництва, що забезпечить дрону можливість переносити велику кількість озброєння.

«Підприємства "Укроборонпрому" ведуть спільні проєкти зі створення військово-транспортного літака, систем активного захисту для бронетехніки та радіолокаційних систем. Тобто за останні роки була налагоджена стабільна взаємовигідна робота, яка дозволяє поєднати найсильніші сторони наших оборонно-промислових комплексів», - зазначається в Укроборонпромі.