"Україна — це Apple, що починає свій шлях у гаражі": виступ Зеленського на інвестиційному форумі

В Маріуполі 29 жовтня розпочався перший інвестиційний форум. Президент Володимир Зеленський під час відкриття форуму у своїй промові пригадав кілька відомих історій успіху і зокрема порівняв Україну з компанією Apple. Про це повідомляє Офіс президента.

«Багато країн, які сьогодні процвітають, були на грані зникнення з лиця землі. Зневіра або знищує, або зрештою зробить тебе сильним. Сьогодні Україна стоїть на цьому роздоріжжі. Ми дійсно в дуже непростому становищі. Але ми – Apple, що починає свій шлях у гаражі. Ленс Армстронг, якому поставили страшний діагноз. Але ми точно знаємо, що на зміну найтемнішої ночі неодмінно приходить дуже яскравий світанок. Зараз наша країна підводиться на ноги і іде вперед, але ці кроки невпевнені, адже ми маємо один важкий тягар», — зазначив Зеленський.

«Припинення війни і повернення усіх українських територій — наше головне завдання. Ми знаємо, що це можна зробити одним шляхом – дипломатичним», – додав Зеленський.

Звертаючись до учасників форуму, Зеленський зазначив: «Ви точно чули про бізнесменів, які не повірили в Google або прогавили придбати WhatsApp за невелику суму. Україна — країна можливостей і сьогодні вона стукає у ваші двері. Тому не прогавте можливість.Opportunity never knocks twice».

«Я особисто обіцяю захист кожному інвестору», — додав Зеленський.