Україна визначилася з новими ділянками розведення сил - Мендель

Українська сторона визначилася з трьома ділянками розведення сил на Донбасі. Озвучать їх після узгодження з представниками Тристоронньої контактної групи у Мінську. Про це розповіла речниця президента Володимира Зеленського Юлія Мендель, передає Громадське.

Вона уточнила, що в Офісі президента спеціально не називали ділянки, оскільки їх ще мають обговорити на Тристоронній контактній групі у Мінську.

«Ці ділянки мають бути гуманітарними, тобто вони мають зроблені бути спеціально для людей. Ці зони важливі для людей, для переходу і так далі. Зараз ми спеціально їх не вказували, щоб не було якоїсь маніпуляції. Ви ж розумієте, що це політичний процес обговорення», — розповіла Мендель.

Зі свого боку, заступник командувача Об’єднаних сил, генерал-майор Богдан Бондар уточнив, що найближче засідання ТКГ у Мінську відбудеться 16 січня.

«З ділянками ми справді вже визначилися, однак варто розуміти, що є ті ділянки, на яких наполягатиме українська сторона, і ті, на яких російська. Тому до обговорення зарано говорити про конкретні ділянки», — сказав він.

Бондар уточнив, що Україна підготувала декілька основних ділянок, і кілька резервних.