Українським правоохоронцям підвищили зарплату на 10%

У лютому 2022 року поліцейським, рятувальникам, гвардійцям та інших правоохоронців буде підвищено зарплатню на 10%. Ще одне підвищення очікується упродовж року.

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді 28 січня повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, передає пресслужба МВС.

«Система внутрішніх справ це не лише поліцейські, які гідно виконують свій обов’язок. Це й рятувальники, військовослужбовці Нацгвардії, працівники Державної міграційної служби, які також щоденно несуть свою службу за досить невеликі кошти. Ми всі з вами розуміли, працюючи над державним бюджетом, що збільшення зарплат для рятувальників і поліцейських є необхідністю. Оскільки впродовж останніх трьох років це майже не здійснювалось», — сказав глава МВС.

Також Монастирський зазначив, що фонд заробітної плати вдалося збільшити за рахунок надходжень до бюджету за підакцизні товари.

За його словами, за два місяці проведення операції «Акциз» надходження збільшилися на 2,3 мільярди гривень, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. І ці кошти спрямовані на 10-відсоткове підвищення зарплати поліцейським, рятувальникам, гвардійцям та іншим працівникам системи МВС, яке відбудеться вже наступоного місяця. 

«Я думаю, що це справедливо, й ми зможемо зробити наступне підвищення впродовж цього року ще на 10%», — підкреслив міністр.