Укрзалізниця пропонує VIP-подорожі у вагоні з позолотою

Укрзалізниця запропонувала послугу проїзду у вагоні-салоні, яким можна пересуватися по Україні на VIP-рівні під час карантину.

Про це повідомили в УЗ у відповідь на запит УНН

Як зазначається, такий вагон вміщає до 11 осіб, має кухню з холодильником, зал відпочинку з комп'ютером і відеотехнікою, а також ліжко і ванну кімнату.

Зовні він нічим не відрізняється від звичайного, проте всередині — справжнє бароко: цінне дерево, мозаїка і навіть позолота.

"Вагон-салон є справжнім готелем на колесах, який оснащений кухнею, великою залою і просторим спальним купе. Кухня обладнана холодильником, мікрохвильовою піччю і електроплитою. Великий зал обладнаний м'яким куточком, комп'ютером, аудіо- та відеотехнікою. У спальному купе розташовані ліжко, письмовий стіл, шафа, кондиціонер, ванна кімната. Кількість місць становить від 5 до 11, в залежності від конструкції вагона", — повідомили в Укрзалізниці.

Крім того, вагони-салони оснащені спеціальними купе для охорони та службового персоналу. 

Замовляти послугу перевезення доведеться завчасно, не пізніше ніж за 5 днів до відправлення поїзда.

"За кожен замовлений спеціальний вагон-салон виплачується вартість проїзду 12 дорослих пасажирів за тарифом м'якого вагона з двомісними купе "СВ" відповідної категорії поїзда", - зазначили в УЗ.

Окрім того, зазначається, що в Україні курсує VIP-вагон.

"Конструкцією VIP-вагону передбачено шість 2-місних купе. У купе VIP-вагону може прямувати один або два дорослих пасажири та одна дитина віком до 6 років, при цьому, сплачується повна вартість проїзду за купе. Повернення одного місця з двох оформлення місць у купе не проводиться. Плата за послуги (збір) справляється за двох пасажирів. У вагоні такої категорії не надаються пільги та знижки, не застосовується дитячий тариф, не оформлюється проїзд за службовими і разовими квитками працівників залізничного транспорту", - підкреслили в Укрзалізниці.

Вартість таких перевезень буде варіюватися. 

Заплатити за користування VIP-вагоном можна в будь-яких квиткових касах, розташованих на вокзалах і залізничних станціях.

"На сьогодні в АТ Укрзалізниця тільки один вагон типу VIP-вагон, що курсує в складі пасажирського поїзда категорії "Нічний експрес" №29/30 сполученням Київ/Ужгород",  йдеться у відповіді на запит.