Уряд пропонує конфіскувати 903 об'єкти, що належать росії

Кабінет міністрів України пропонує конфіскувати 903 об'єкти, що належать російській федерації. Уже затвердили відповідний проєкт указу президента.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає пресслужба Кабміну.

В уряді уже сформували перелік об'єктів для конфіскації — це сотні будівель, корпоративні права, земельні ділянки та фінансові активи в Україні.

Усе майно розділили на три категорії. Перша — майно, яке належить російській державі. Друга — активи, що належать підсанкційним громадянам і компаніям із росії та третя — це активи російських банків.

На засіданні 5 серпня уряд затверджує проєкт указу президента про конфіскацію 903 об'єктів, які належать саме російській державі. 824 позиції — це майно, а 79 — корпоративні права.

«Як і обіцяли, забираємо на користь України та українського народу всі ці російські активи. Конфісковані активи конвертуються у кошти, які будуть спрямовані на нашу оборону та відновлення», — заявив Шмигаль.

Наступним кроком, на думку прем'єра, має стати конфіскація російських активів на Заході для відбудови України. Над цим уже працюють уряд та Офіс президента.