Уряд зобов'язав "Нафтогаз" поставляти газ до ОРДЛО без урахування боргів

Кабінет Міністрів зобов'язав НАК "Нафтогаз України" поставляти газ виробникам тепла на непідконтрольній території Донецької та Луганської областей без урахування заборгованості за блакитне паливо. Про це йдеться у постанові Кабміну від 12 жовтня 2019 року, розміщеній на урядовому порталі.

Згідно з повідомленням, уряд постановив, що для виконання спеціальних обов’язків, покладених на суб’єктів ринку природного газу при визначенні необхідного рівня розрахунків виробника теплової енергії за укладеними з НАК "Нафтогаз України" договорами про постачання природного газу, не враховуватиметься заборгованість за спожитий природний газ, використаний підрозділами, що розташовані на території окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Як зазначається, це дозволить забезпечити постачання природного газу теплопостачальним підприємствам, розташованим на території Донецької та Луганської областей, де органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі, та сприятиме сталому проходженню опалювального періоду.