В 2021 році Укроборонпром припинить своє існування, - гендиректор концерну

Державний концерн "Укроборонпром" припинить своє існування наступного року, замість якого будуть створені нові холдингові компанії.

Про це під час брифінгу заявив новопризначений генеральний директор концерну Юрій Гусєв.

«Планується, що в наступному році Укроборонпром припинить своє існування. Будуть створені нові холдингові компанії, які працюватимуть за принципами корпоративного управління, прозорості, щоб забезпечити уникнення будь-яких корупційних чи інших ризиків», — заявив Гусєв.

За його словами, у новий холдинг увійдуть компанії, які будуть займатися авіаремонтом, бронетехнікою, високоточним озброєнням, боєприпасами, радарними й морськими системами. Також планують створити холдинг, який буде займатися авіабудуванням, аерокосмічними компонентами й космічними системами.

Гусєв зазначив, що утворення нового холдингу передбачає також формування наглядової ради. Водночас він наголосив, що це поки попередня концепція, яка ще потребує обговорення та затвердження.

Нагадаємо, 3 грудня президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Юрія Гусєва генеральним директором державного концерну "Укроборонпром".