В Укрзалізниці обіцяють обладнати вагони системами відеоспостереження

З метою посилення рівня безпеки пасажирів під час подорожей Укрзалізниця обладнає нові та модернізовані вагони системами відеоспостереження.

Про це повідомив керівник філії перевізника «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський, передає пресслужба УЗ.

За його словами, при будівництві нових вагонів в обов’язковому порядку буде передбачена наявність відеоспостереження в пасажирських вагонах. Також такі системи будуть встановлюватися при проведенні модернізації вагонів.

«Ми повинні обладнати вагони надійними системами відеоспостереження, щоб зображення в режимі реального часу передавалося на центральний диспетчерський центр для підвищення рівня безпеки та оперативного реагування у разі потреби», — каже Перцовський.

Він також розповів, що в компанії постійно проводиться моніторинг, і там, де найбільший пасажиропотік та можливі ризики, пасажирські поїзди супроводжує воєнізована охорона Укрзалізниці.

Нагадаємо, пілотний проєкт з охорони пасажирських поїздів почали з серпня 2020 року. Співробітники воєнізованої охорони з моменту запровадження проєкту по 31 грудня 2020 року супроводили 2077 пасажирських поїздів. Проєкт подовжено на 2021 рік.