В Укрзалізниці планують у 2021 році модернізувати пів сотні пасажирських вагонів

В 2021 році Укрзалізниця планує провести капітально-відновлювальний ремонт (КВР) 50 пасажирських вагонів.

Про це розповів виконуючий обов'язки члена правління, директор філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський, передає пресслужба УЗ.

Він зауважив, що роботи будуть здійснені на власних виробничих потужностях.

«У пріоритеті проведення капітально-відновлювальних ремонтів пасажирських вагонів. Завдяки  КВР за 30% вартості нового вагона де-факто отримуємо майже новий вагон. В силах Укрзалізниці на власних виробничих потужностях відновити значну кількість вагонів», - зазначив Перцовський.

За його словами, оновлений рухомий склад має сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки із склопакетами, ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів.

Серед новацій — USB розетки біля кожного місця, під столиками будуть встановлені спеціальні полички для зручного зарядження телефонів, купе будуть обладнані індивідуальними системами клімат-контролю, на столиках - спеціальні місця для склянок та багато іншого.

Загалом у наступному році Укрзалізниця запланувала рекордні інвестиції у оновлення пасажирського рухомого складу.

Також передбачено придбати 100 пасажирських вагонів на суму понад 2,7 млрд грн за рахунок коштів державного бюджету та модернізувати 50 пасажирських вагонів на 450 млн грн.