В уряді повідомили, у яких областях тепловики не знизили тарифи за опалення

Станом на кінець січня 2020 року у двох областях України жодне підприємство, що здійснює централізоване постачання опалення та гарячої води, не знизило платіжки за опалення для споживачів. Про це повідомляє Кабінет міністрів України.

Зокрема, у Чернівецькій області жодне з чотирьох підприємство теплопостачання не зробило перерахунку тарифів за опалення та гарячу воду у зв'язку зі зниженням цін на газ. У Миколаївській області таких підприємств 7.

Загалом, за даними уряду, перерахували платіжки за опалення та гарячу воду 143 підприємства теплопостачання у 21 області України.

Найактивніше перераховували платіжки у 6 областях: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Тернопільській та Харківській. Там всі зареєстровані теплопостачальники перерахували розміри тарифів за опалення.

Найбільше знизили розмір платіжки за тепло у Вільнянську Запорізької області. Там розмір тарифу за опалення знизили на 31%. Також суттєво знизили тарифи у селищі Межова на Дніпропетровщині та у Білгород-Дністровському на Одещині на 28-29%.