Вчитель має дати друковані матеріали учням, які не мають можливості навчатися онлайн - Шкарлет

Дітям, які не мають ноутбуків чи планшетів для дистанційного навчання, вчитель має роздати роздруковані додаткові матеріали. Про це в інтерв’ю mind.ua заявив тимчасово виконуючий обов'язки міністра освіти та науки Сергій Шкарлет.

"Вчитель дає роздруковані додаткові матеріали, наприклад, на тиждень і тримає зв’язок телефоном, дає завдання, пояснює. Тобто підтримує контакт усіма можливими способами", - зауважив Шкарлет.

І додав, що надважливе значення тут мають підручники, а забезпечення ними відбулося. Каже, 7 класи забезпечені на 90%.

Мінцифри каже, що досі понад 6000 шкіл не мають нормального підключення до інтернету, але Сергій Шкарлет заявляє, що це неправда.

"За результатами нашого аудиту, лише 74 школи зараз не підключено до інтернету... Якщо ж йдеться про понад 6000 шкіл, що не мають надшвидкісного інтернету, то й в мене його немає…  У мене навіть ні планшета, ні ноутбука немає. Мені вистачає телефона", - зазначив очільник МОН.

Щоправда, Шкарлет не пояснив, як роздрукувати додаткові матеріали, якщо вони у форматі відео, наприклад, і чи точно у школі буде заправлений за держкошт принтер, яким зможуть користуватися вчителі, аби друкувати матеріали для таких дітей.