Ветеран «Азову», який нібито намагався напасти на Порошенка, записав відеозвернення

Ветеран полку «Азов» Микита Макєєв із позивним «Одісей» записав відеозвернення, у якому пояснив, навіщо стрибнув на капот машини Петра Порошенка. Звернення Макєєв опублікував у Facebook.

Ветеран розповів, що він родом із Санкт-Петербурга, але приїхав воювати за незалежність України.

«Сьогодні, купивши чотири бронежилети, три з яких ми з товаришами прострелили на полігоні, ось так от просто і легко, я хотів один із них передати особисто Петру Олексійовичу. Він не прострелений. Я б хотів, щоби він надів його на себе або на свого синочка, який нібито воював у Краматорську, і випробував його», — сказав Макєєв.

Однак, за словами чоловіка, «озброєні тітушки» Порошенка не пустили його, тому він і стрибнув на капот машини.

«Я хотів помститися йому за всі ті п'ять років принижень, які він за допомогою своїх підлеглих в Адміністрації президента та ставлеників у ДМС вчинив стосовно іноземних добровольців, обіцяючи їм громадянство, а замість цього запустивши їх по дев'ятьох колах бюрократичного пекла», — наголосив він.

Макєєв також заявив, що Порошенку «не вдасться втекти від його побратимів та правосуддя». 

Зазначимо, що 18 липня президент Володимир Зеленський надав громадянство України 9 іноземцям, які воювали на Донбасі, серед них є Микита Макєєв.

Нагадаємо, 25 липня Порошенко прийшов на допит у ДБР, а коли він їхав звідти, на нього намагалися напасти. За цим фактом поліція порушила справу.