Водій автобуса відмовився вимкнути російський серіал на прохання пасажирів і висадив їх на трасі

Водій автобуса відмовився вимкнути російський серіал на прохання двох пасажирок рейсу. Про це повідомила у Facebook членкиня українського волонтерського медбатальйону «Госпітальєри» Ярина Чорногуз - одна з тих, хто просив вимкнути російський серіал.

Інцидент стався увечері 27 січня в автобусі, який прямував з Луцька до Києва Рейс виконував автобус перевізника ФОП "Раб Т.Б '/ bustrans.", а квитки на нього продавала компанія Busfor.

«Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився», — розповіла Ярина.

За її словами, водій вимагав, аби вона дізналася думку більшості автобуса.

«Я повернулася і пояснила все те саме людям, і чи їм принципово дивитися російське кіно, пропонувала його вимкнути. На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала назад з Італії, що їй байдуже на каком язикє і що ми вбивці, що їздимо на війну, що вона нас туди не посилала. Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима», — сказала Ярина.

Її подруга, аеророзвідниця Настя Конфедерат, увімкнула камеру на телефоні та зняла фрагмент відео цієї дискусії, після чого водій вибив телефон у неї з рук.

Ярина додала, що перед поїздкою цей самий водій погрожував, що якщо вони не приїдуть на 18.30, то він поїде без них і йому байдуже, що там у квитку, хоча за квитками виїзд мав бути о 19:00. Коли ж сам водій прибув о 19:06, вибачатися за свої погрози він відмовився.

За словами Ярини, прохання диспетчерки фірми вимкнути російське кіно та вибачитися за погрози, водій проігнорував.

Врешті дівчата були змушені зупинити автобус і вийти на трасі. 

«Нас двох, волонтерку аеророзвідки та госпітальєрку, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, аби далі дивитися у спокої російське кіно», — підсумувала Ярина.

У компанії-перевізнику Winew миттєво відреагували на ситуацію. Там вибачились та запевнили, що подібне більш не повторюватиметься в майбутньому.

Громадське також звернулося безпосередньо до перевізника. Там відповіли, що водія звільнять найближчим часом, а пасажиркам компенсують вартість квитків.

«Це перший подібний випадок з нашим водієм. Нам дуже прикро і, звісно, ми перепрошуємо за таку його поведінку. Цей водій закінчить свою кар'єру в нашій компанії, як тільки повернеться з рейсу», — зазначив представник перевізника.