З Cosmopolitan звільнили заступницю головреда за пост, в якому вона висміяла похорон військового

Видання Cosmopolitan Ukraine звільнило заступницю головного редактора Євгенію Пліхіну за саркастичний допис у Facebook. Про це пише Громадське.

Вона поділилася думками щодо «помпезного» поховання співробітника СБУ, яке назвало «язичницьким обрядом». Виявилося, що йшлося про прощання з полковником Денисом Волочаєвим, який загинув на Донбасі 1 грудня.

Як повідомляється, 4 грудня Євгенія Пліхіна опублікувала допис у Facebook та Telegram, де написала:

Згодом Пліхіна видалила свій допис і написала у Facebook інший, в якому вибачилася за свої слова. Зізнавшись, що не потрібно було чіпати делікатну тему, не розібравшись.

Станом на 5 грудня Євгенія Пліхіна видалила і пост, і сторінку у Facebook.

Однак, Cosmopolitan Ukraine звільнило Євгенію Пліхіну з посади. Також у виданні у Facebook перепросили за пост своєї колеги.

Пізніше стало відомо, що Пліхіну внесли в список бази "Миротворець": наруга над пам'яттю воїнів, загиблих під час виконання бойового завдання по захисту України від російського агресора.

"Заступник головного редактора журналу Cosmopolitan Ukraine Євгенія Пліхіна висміяла в Facebook похорон полковника ЦСО «Альфа» СБУ, 37-річного снайпера Дениса Волочаєва (Героя України), який загинув від рук російських загарбників і терористів, виконуючи бойове завдання щодо захисту України", - йдеться у повідомленні.

Як додається, центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглянути дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Нагадаємо, під час виконання бойового завдання у зоні бойових дій на Донбасі загинули двоє українських військових Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України.