Зеленський підписав поправки до держбюджету на 2019 рік

Президент України Володимир Зеленський підписав підтриманий Верховною Радою законопроєкт №2283 зі змінами до державного бюджету на 2019 рік, який передбачає додаткові 1 млрд гривень на фінансування державних шахт і виплату їх працівникам зарплати. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"Законопроєкт складається їх декількох блоків: зміни, пов'язані з Кабінетом міністрів, зміни, які виділяють додаткові кошти шахтарям і нашим військовим на передовій і поповнюють резервний фонд. Якщо у міста Києва все-таки є багато засобів на рахунках, і ви сьогодні дозволили їм не повертати до держбюджету ще додаткові кошти, то про шахтарів, військових та резервному фонді більше нікому, подбати, крім нас", - прокоментувала міністерка фінансів Оксана Маркарова.

"Законопроєкт пропонує унормувати зарахування конфіскованих коштів до спецфонду, які на 1 жовтня надійшли в обсязі 1,561 млрд грн, але не передбачені плановими показниками доходів держбюджету з напрямком 524 млн грн на облаштування військових комісаріатів... і 1,361 млрд грн - "Укравтодору", - зазначила членкиня комітету ВР з питань бюджету Леся Забуранна (фракція "Слуга народу").

Крім цього, зміни до держбюджету передбачають перерозподіл коштів за деякими бюджетними програмами.