Адвокат Трампа оприлюднив результати розслідування щодо імпічменту Трампа

Адвокат президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа Рудольф Джуліані оприлюднив результати свого розслідування стосовно імпічменту Трампа, які, за його словами, показують, що президент США «нічого поганого не зробив». Відповідні матеріали Джуліані оприлюднив у Twitter.

«Будапешт, Київ, Відень. За сотні годин та місяці розслідування я зібрав свідків і документи, які розкривають правду про цей імпічмент і зокрема показують, що Трамп нічого поганого не зробив», — написав Джуліані.

За словами Джуліані, свідчення показують, що «у 2016 році корупція була настільки масштабною, що Трамп мусив просити про американсько-українське розслідування». Імпічмент, вважає він, слугував прикриттям для демократів.

«Вимагання, хабарництво та відмивання грошей виходять за рамки справи Байдена. А ще — змова Національного комітету Демократичної партії з Україною з метою знищити кандидата Трампа», — написав Джуліані.

«Звільнений (колишній генеральний прокурор України Віктор Шокін — ред.) через погрозу Байдена затримати 1 млрд доларів життєво важливої допомоги США. Медичні записи Шокіна показують, що він був отруєний, двічі доведений до смерті, але одужав. В Україні, якщо це розкриється, полетить багато голів», — написав Джуліані.

«Свідок Юрій Луценко, наступник Шокіна, надав записи, які підтверджують, що посол Йованович принаймні двічі давала неправдиві свідчення», — додав адвокат Трампа.

За словами Джуліані, документи показують, що Йованович «відмовляла у видачі віз свідкам, котрі могли довести корупцію Байдена і демократів». Документи нібито «чітко підтверджують відмивання грошей компанією Burisma і Байденами».

«Імпічмент від демократів за невинну поведінку покликаний перешкодити розслідуванню корупції в часи Обами: мільярди відмитих доларів; нецільове використання мільярдів доларів; здирництво; хабарництво; змова Національного комітету Демпартії з Україною, аби знищити кандидата Трампа», — наголосив Джуліані.