"Берлінська стіна" в Тбілісі: поліція звела металеві загородження навколо будівлі парламенту

Вранці 28 листопада поліція Грузії перекрила залізними конструкціями прилеглі до парламенту Грузії вулиці Чітадзе і Зубалашвілі, а також кілька входів в будівлю парламенту. Про це повідомляє JamNews.

За словами начальника патрульної поліції Важі Сірадзе, залізні загородження були встановлені біля парламенту для безпеки, щоб протестуючі «не застосовували насильство до поліції». Начальник поліції заявив, що вулиці поруч з парламентом будуть перекриті доти, поки тривають акції і існує загроза пікетування входів до парламенту.

Незважаючи на загородження, протестуючі і лідери опозиції планують продовжити пікетування парламенту.

«Я хочу привітати пана Бідзіну Іванішвілі і "Грузинську мрію" з цим дивом... Що це? Берлінська стіна в грузинській столиці? І вони думають, що зможуть досягти своїх політичних цілей? Сам Бідзіна Іванішвілі заблокував парламент... Вони думали, думали і придумали такий ідіотизм, чого не робить навіть Путін в Росії», - заявив представник партії «Єдиний національний рух» Гіоргі Барамідзе.

Нагадаємо, з 14 листопада в Тбілісі представники опозиції і активісти почали акції протесту через те, що парламент провалив голосування за законопроєкт про перехід на пропорційну виборчу систему.

Протестуючі вимагають відставки прем'єр-міністра Гіоргі Гахарії, формування тимчасового уряду і призначення дострокових парламентських виборів за пропорційною системою.