Білорусь закрила границі з Україною, Польщею, Литвою та Латвією

У другій половині дня 29 жовтня Білорусь закрила в'їзд на свою територію з України, Польщі, Литви та Латвії. Людей розгортали на кордонах через «пандемії COVID-19 в сусідніх країнах».

Про це повідомляє TUT.BY.

«У зв'язку зі сформованою епідемічною обстановкою в суміжних країнах Білорусь тимчасово обмежує в'їзд на свою територію через наземні пункти пропуску окремих категорій фізичних осіб з Латвії, Литви, Польщі та України», - заявили в Держприкордонкомітеті Білорусі.

У виданні зазначають, що з обіду люди почали скаржитися через незрозумілу зупинки руху на в'їзд до Білорусі. Людей затримували на всіх кордонах, крім кордонів з Росією (інформації про затримання на російському кордоні журналісти не отримували).

Пізніше журналістам повідомили, що білорусів з України все ж почали впускати на батьківщину.

Як зазначили білоруські прикордонники, під обмеження на в'їзд в країну не потрапляють:

  • півробітників дипломатичних представництв і консульських установ, документованих дипломатичними і службовими паспортами; 
  • водіїв транспортних засобів, призначених для виконання міжнародних автомобільних перевезень; 
  • членів залізничних та локомотивних бригад міжнародного залізничного сполучення.

У той же час виїзд з Білорусі відкритий для всіх бажаючих. Проте водіїв та пасажирів міжнародних автобусів попереджають, що вони не зможуть повернутися назад, якщо зараз перетнуть кордон на виїзд.