Італія відкриває кордони для українців

З 31 липня Італія скасовує обмеження на подорожі з України. 

Про це повідомляє посольство України в Італії.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я Італії, з 31 липня Україна потрапляє до переліку країн категорії D, для яких скасовується заборона на поїздки в Італію, зокрема туристичні.

Для в'їзду в країну потрібно показати негативний результат ПЛР-тесту та експрес-тесту, зроблений за 72 години до приїзду. Усі мандрівники повинні перед подорожжю заповнити форму санітарного контролю Passenger Locator Form.

А вже після прибуття до Італії громадяни мають самоізолюватися на 5 днів, після чого зробити повторний тест на коронавірус, щоб підтвердити негативний результат.

Такие условия въезда будут действовать до 30 августа.

Нагадаємо, 15 липня через сприятливу епідемічну ситуацію ЄС вніс Україну до «зеленого списку» країн. Це означає, що країнам ЄС рекомендували скасувати заборону на необов'язкові поїздки з України, зокрема з туристичною метою. Проте остаточне рішення кожна держава ухвалює самостійно. Також країни самі встановлюють правила в'їзду. Крім того, у ЄС «зелений список» регулярно переглядають, тому ці норми часто змінюються

Кордони для українських туристів уже відкрили: Литва, Латвія, Естонія, Німеччина, Нідерланди, Австрія, Словаччина, Фінляндія, Бельгія, Словенія, Франція, Данія та Швеція.