Лукашенко назвав Україну «сателітом США» та «форпостом політичних провокацій»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко знайшов винних у масових акціях протесту в країні — це США та їхні «сателіти», серед яких і Україна. Про це Лукашенко заявив на зустрічі з «політичним активом» країни, передає "Белта".

За його словами, «агресори» готувались до цього часу «Ч» десять років.

«Щоби зняти одразу всі маски, назвемо цих гравців поіменно. На рівні глобальних центрів це перш за все Сполучені Штати Америки, конкретніше — їхня мережа фондів з підтримки так званої демократії. На європейському континенті активно діяли американські сателіти: Польща, Литва, Чехія і, на жаль, наша Україна», — розповів Лукашенко.

Як стверджує білоруський президент, кожна з цих країн "відпрацьовувала" конкретну роль, зокрема Україна, за його словами, стала «форпостом політичних провокацій».

Лукашенко підкреслив, що білоруси виходять на акції протесту не тому, що він вже 26 років при владі, а через «класичний американський підручник кольорових революцій».

«Тепер ми можемо обернутися назад і детально розібрати всі етапи сценарію зі знищення нашої країни, якому ми, на щастя, не дали реалізуватися і не дозволимо», — сказав білоруський президент.