Лукашенко заявив, що домовився з Путіним «вживати якісь заходи» щодо ситуації на кордоні з Україною

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що домовився з лідером РФ Володимиром Путіним «вживати якісь заходи» щодо української ділянки кордону, бо в Україні створюють бази США.

Про це йдеться на сайті президента Білорусі.

Так, 27 вересня Лукашенко проводив нараду з керівництвом силового блоку країни щодо ситуації на кордоні Білорусі, де заявив, що Польща розгортає там «цілі корпуси» військових.

«До того ж іноземних держав, насамперед США. Ми бачимо, як лізе Литва в кожну щілину, щоб показати свою відданість НАТО і США. Але найсумніше ㅡ це Україна. У нас відкривається новий фронт. Ми бачимо, що вони творять. Мало того, що туди побігли наші біженці, ㅡ там створюються навчально-тренувальні табори, де навчають цілеспрямовано (і не тільки втікачів) роботі по Білорусі, як кажуть спецслужби», ㅡ заявляє Лукашенко.

Він також заявив, нібито українські прикордонники знаходять схованки зі зброєю біля кордону з Білоруссю.

Крім того, Лукашенко зазначив, що українській ділянці треба приділяти особливу увагу.

«Ви бачите, вони туди, в Україну, тягнуть натовські війська. Під виглядом навчальних центрів вони створюють фактично бази. Бази Сполучені Штати створюють в Україні. Ясно, що нам треба на це реагувати», ㅡ сказав він.

За словами Лукашенка, він неодноразово обговорював цю тему на зустрічах з Путіним, де країни домовилися, що «там треба вживати якісь заходи».

«Інакше ми завтра будемо мати прямо на кордоні Білорусі та Росії неприйнятну для нас ситуацію. Аж до розміщення ракет відповідної дальності. Ми на це не підписувалися і допустити цього не можемо», ㅡ заявив білоруський президент.