Німеччина посилила контроль для в’їжджаючих з-за кордону

З 1 серпня всі люди, які в'їжджають на територію Німеччини, як з третіх країн, так і в межах Євросоюзу, повинні мати негативні ПЛР-тести.

Про це повідомляє Укрінформ.

Якщо раніше тест змушені були надавати ті, хто прибуває літаком, то відтепер цей обов’язок поширюється на мандрівників старше 12 років, які пересуваються всіма іншими видами транспорту, включно автомобільний, залізничний і морський.

На автотрасах, в автобусах та потягах контроль буде вибірковим.

В аеропортах і морських портах перевірятимуть усіх без винятку. Для цього будуть задіяні додаткові сили поліції на рівні земель та федеральної, поінформували в МВС ФРН. Очільник відомства Горст Зеегофер попередив, що в разі відсутності тесту існує «ризик великих штрафів».

Виняток зробили для тих, хто в’їжджає іншим, ніж повітряний, транспортом і має свідоцтво про повне щеплення або перенесене захворювання. А також для людей у прикордонних регіонах, які постійно їздять на роботу в сусідні країни, а також для водіїв вантажівок-транзитників.

Однак це не стосується країн із високим рівнем епідеміологічної небезпеки та поширення мутацій коронавірусу.

Захід був схвалений кілька днів урядом з метою попередити повернення інфікованих відпочивальників напередодні початку нового навчального року на початку серпня.