Перші випадки зараження коронавірусом підтвердили в Камеруні, Ватикані й Сербії

Ще три країни — Камерун, Ватикан і Сербія — повідомили, що зафіксували перші випадки зараження новим коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє Reuters.

У Камеруні, за повідомленням міністерства охорони здоров’я країни, інфікованим виявився 58-річний громадянин Франції, який приїхав до столиці Яунде 24 лютого.

У Ватикані коронавірус виявили в пацієнта місцевого шпиталю ще в четвер, 5 березня. Райони Ватикану, за словами речника Святого Престолу Маттео Бруні, будуть дезінфіковані. Він додав, що про випадок зараження COVID-19 вже повідомили владу Італії.

У Сербії коронавірусом інфікувався 43-річний чоловік, який до цього був у Будапешті, столиці Угорщини. За словами міністра охорони здоров’я країни Златібора Лончара, стан зараженого задовільний.

Станом на ранок 7 березня кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 102 тисячі людей. Більшість випадків інфікування (80651) зафіксували на материковому Китаї. Про це свідчать дані з онлайн-сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.

Продовжує зростати кількість інфікованих у Південній Кореї — до 7041 та Італії — до 4636 людей. Також серед країн-лідерів за кількістю інфікованих Іран — 4747 людини.

З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померла 3491 людина. Водночас 57444 пацієнтам вдалося одужати.