Поляки зможуть їздити до США без віз вже з 11 листопада

Поляки зможуть офіційно без віз подорожувати до Сполучених Штатів Америки терміном до 90 днів з туристичною або підприємницькою метою уже від 11 листопада 2019 року. Про це у середу, 6 листопада, повідомив президент Польщі Анджей Дуда, передає Polskie Radio.

Під час свого виступу у Президентському палаці очільник держави підкреслив, що посолка США у Варшаві Джорджет Мосбахер поінформувала його, що у середу у Вашингтоні буде оголошено офіційне повідомлення про вступ Польщі до безвізової програми та встановлення дати, з якої поляки зможуть їздити до США без віз.  

«Безвізові подорожі до Сполучених Штатів до 90 днів з метою туризму і бізнесу будуть можливі з 11 листопада цього року, тобто буквально за декілька днів», - сказав він.

Дуда подякував президенту США Дональду Трампу, який обіцяв, що Польщу приймуть до програми безвізового руху до кінця його першої каденції, а також посолці США у Польщі Мосбахер за її активність у справі скасуванні віз.

Також Дуда висловив надію, що це дуже радісна звістка для поляків.

Від 11 листопада для в’їзду на територію США полякам буде потрібний закордонний паспорт з чіпами для комп’ютерного зчитування та реєстрація в американській системі ESTA. Натомість не будуть скасовані спеціальні візи, наприклад, для студентів і журналістів, а також для перебування там понад 3 місяці.