Путін відводить «силовий резерв» від кордонів Білорусі

Резерв із російських силовиків, який президент РФ Володимир Путін розмістив на кордоні з Білоруссю на прохання діючого президента Олександра Лукашенка, тепер повертають назад у місця дислокації. Про це повідомив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише «Интерфакс».

Про це Путін та Лукашенко домовились під час зустрічі в Сочі. За словами Пєскова, повернення російських силовиків до місць їх постійного перебування стало «важливим результатом переговорів».

"Росія знімає резерв правоохоронних органів та національної гвардії, який був зосереджений поблизу російсько-білоруського кордону, і виводить людей в місця постійної дислокації", - зазначив речник президента РФ.

Як раніше повідомлялося, 27 серпня на прохання Олександра Лукашенка Володимир Путін погодився сформувати резерв правоохоронців на кордоні з Білоруссю для «підтримки правопорядку». За словами Путіна, російських силовиків повинні були залучити, якщо певні «екстремістські елементи почнуть розбій». Цей резерв не планували використовувати до тих пір, поки ситуація «не вийшла б з-під контролю».