США і Китай помирилися на півроку

В Осаці (Японія) на саміті «Великої двадцятки» (G20) президент США Дональд Трамп і голова КНР Сі Цзіньпін провели переговори і домовилися призупинити конфлікт між США і Китаєм і відновити торговельні відносини.

Але поки ще перемир'я тимчасове. За прогнозами агентства Xinhua, перемир'я може тривати лише близько півроку.

У будь-якому випадку, Трамп пообіцяв, що Штати не вводитимуть нові торгові мита на товари, які завозять з Китаю в США. Він також зазначив, що Америка готова до висновку чесної торгової угоди, і підкреслив, що ця зустріч увійде в історію.

Тепер обидві країни відновлять торгово-економічні консультації. Конкретні питання будуть врегульовані в ході зустрічі торгово-економічних делегацій двох країн.

«Ми будемо продовжувати переговори, і я пообіцяв, що поки ми не будемо знімати мита щодо Китаю і не будемо вводити додаткові мита на товари вартістю 350 мільярдів доларів. Ми маємо намір продовжити роботу з Китаєм з того місця, де ми зупинилися, щоб подивитися, чи можемо ми укласти угоду », - заявив Трамп.

Дональд Трамп також пообіцяв дозволити американським компаніям співпрацювати з Huawei і продавати їй технології та комплектуючі для гаджетів.

«Компанії США можуть продавати обладнання Huawei. Я говорю про обладнання, де немає великої проблеми для національної безпеки. Я погодився, щоб наші компанії продавали обладнання. Я це дозволив », - підкреслив Трамп.