США збільшили фінансову допомогу Україні

Нижня палата Конгресу США (Палата представників) схвалила законопроєкт про фінансування Держдепартаменту США у 2022 році, де йдеться про збільшення розміру допомоги Україні та поправку щодо санкцій проти «Північного потоку-2».

Про це повідомили в посольстві України в США.

У законопроєкті зазначається, що загальна сума коштів, яку мають виділити на програму допомоги Україні по лінії Державного департаменту й Агентства США з міжнародного розвитку та пов’язаних програм становить «не менш як 481,5 мільйона доларів». Це на 28,5 мільйона доларів більше, ніж у поточному році.

Окрім цього, з цієї суми 125 мільйонів будуть виділені на цілі безпекової допомоги Україні за статтею «Міжнародне військове фінансування» — це на 10 мільйонів доларів більше, ніж у 2021 році.

Наразі рішення за верхньою палатою Конгресу США (Сенату) та президентом США Джо Байденом, який має підписати закон у разі його схвалення.

Нагадаємо, у березні 2021 року в американському Сенаті зареєстрували законопроєкт про збільшення військової допомоги Україні з 250 до 300 мільйонів доларів.