У Грузії звільнили всіх затриманих на акції 20-21 червня

У Грузії звільнили з-під варти 51 людину, затриману на акції протесту в Тбілісі в ніч на 21 червня. Про це повідомив Тбіліський міський суд, пише Depo.ua.

"25 червня колегія з адміністративних справ Тбіліського міськсуду розглянула і задовольнила протести прокуратури, згідно з якими, термін ув'язнення, присуджений 51 особі за адміністративні правопорушення 21 червня, був змінений і скорочений. На підставі суддівської постанови, 51 особу негайно звільнили від адміністративного ув'язнення", – наголошується в інформації суду.

Як відомо, всього після зіткнень з поліцією перед парламентом затримали 305 учасників акції, з них 121 людину посадили під арешт. Напередодні стало відомо, що з них 54 людини все ще були в ув'язненні.

Звільнення всіх затриманих в перший день акції було однією з вимог протестних виступів біля парламенту, які тривають.

Раніше були виконані вимоги про відставку голови парламенту Грузії Іраклія Кобахідзе і проведення наступних виборів до парламенту за пропорційною системою. Залишається ще одна, головна вимога – відставка міністра внутрішніх справ Грузії Георгія Гахарія.

Нагадаємо, 20 червня в Тбілісі тисячі людей вийшли на акцію протесту до будівлі парламенту через скандальну поведінку російської делегації.