У Кремлі обурилися заявою Зеленського, в якій він звинуватив СРСР у розв'язанні Другої світової війни

У Росії засудили слова президента України Володимира Зеленського про відповідальність Радянського Союзу за початок Другої світової війни.

Так, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив про категоричну незгоду з позицією глави української держави, передає Газета.Ru.

"Ми категорично не згодні з цією заявою. У цій заяві президент України солідаризується з вкрай помилковою, на наше переконання, точкою зору польського керівництва і солідаризується з точкою зору, яка є образливою для десятків мільйонів росіян і громадян країн СНД, чиї батьки, діди, родичі віддали свої життя за звільнення Європи, в тому числі Польщі, від фашизму", - сказав у вівторок прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков.

За його словами, "мільйони українців" не підтримують позиції Зеленського.

"Тому ми не приймаємо цю заяву, вважаємо її помилковою і образливою з точки зору пам'яті наших дідів", - підкреслив представник Кремля.

У свою чергу голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький назвав слова Зеленського "ганебними і блюзнірськими".

Зазначимо, 27 січня під час брифінгу в Польщі Зеленський сказав, що злочинна змова Третього Рейху і Радянського Союзу в 1939 році призвела до початку Другої світової війни і дозволила запустити маховик Голокосту.