У лікарнях залишаються 52 постраждалих в ході акції в центрі Тбілісі

У різних клініках Тбілісі проходять лікування 52 пацієнта, які постраждали в ході акції на проспекті Руставелі в центрі Тбілісі. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на 1tv.ge.

За даними Міністерства охорони здоров'я Грузії, стан здоров'я переважної більшості пацієнтів стабільний, і частина сьогодні покине медичні установи.

У хірургічному відділенні клініки Інгороква залишаються дев'ять пацієнтів, які були прооперовані. За словами лікарів, швидше за все вже в понеділок всі вони покинуть медустанову.

Що стосується інших постраждалих, 11 пацієнтів залишаються в "Нью-госпіталі". За інформацією клініки, у жодного з пацієнтів немає травм, які створюють загрозу життю. Ще чотири пацієнти залишаються в лікарні Гудушаурі. Як кажуть в клініці, їх, ймовірно, випишуть до кінця дня.

Нагадаємо, через скандал із російськими депутатами, які з’явилися у грузинському парламенті, у четвер ввечері в Тбілісі почалися масові протести.

Опозиція висунула вимогу про відставку спікера, голів МЗС та прикордонної служби, а згодом спробувала взяти штурмом парламент. Вночі поліція розігнала людей за допомогою сльозогінного газу, але згодом вони повернулися. Під час сутичок під парламентом Грузії постраждали 240 людей, більше сотні досі перебувають у лікарнях.

У п’ятницю на тлі зростання напруги у відставку подав спікер грузинського парламенту, однак ввечері протести під парламентом поновилися.