У Путіна заявили, що знайти заміну Мінським угодам буде складно

У Кремлі заявили, що нову базу для переговорів між Росією та Україною буде «надзвичайно складно» створити. Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков в етері російського телеканалу, передає ТАСС.

«РФ не розуміє, чи виходить Україна з Мінських угод чи ні, але створити нову базу для врегулювання буде складно», — сказав Пєсков.

Водночас, як цитує його слова NEWS.ru, представник Кремля вважає, що вихід Києва з домовленостей не сподобається учасникам переговорного процесу і позбавить їх бази, на якій він ґрунтується.

За його словами, для вироблення будь-якого альтернативного документа буде необхідний діалог з представниками невизнаних самопроголошених республік. Водночас Київ геть відмовляється від цього діалогу, каже Пєсков.

«Ми дивимося на заяви представника українського керівництва, які все частіше і частіше, все наполегливіше говорять про те, що Мінські домовленості потрібно міняти. Чи означає це офіційний вихід Києва з Мінського комплексу заходів або не означає, ми поки не знаємо, — сказав Пєсков.

Перед цим заступник керівника адміністрації президента Росії Дмитро Козак вимагав від президента або прем’єр-міністра України спростувати чи підтвердити слова першого заступника голови української делегації в ТКГ та віцепрем'єр-міністра Олексія Резнікова про необхідність перегляду Мінських угод.