У рф виступають проти вступу України до ЄС

У росії змінилася позиція щодо вступу України до Євросоюзу. Тепер там виступають проти. Крім того, у кремлі наразі не бачать дипломатичного шляху завершення війни.

Про це в інтерв'ю британському онлайн-виданню UnHerd News сказав заступник постійного представника росії при ООН Дмитро Полянський, передають росЗМІ.

Він каже, що тепер позиція щодо вступу України до ЄС схожа на позицію стосовно вступу до НАТО, і додає, що не бачить зараз дипломатичного варіанта завершення війни.

«На цьому етапі я, відверто кажучи, не бачу жодних можливостей для дипломатичного врегулювання з огляду на позицію України та спроби розпалити цей конфлікт з боку західних країн. Я повинен визнати, що зараз немає можливостей для дипломатії», — сказав Полянський.

Нагадаємо, росія перед повномасштабним вторгненням в Україну вимагала від НАТО гарантій, що Україна ніколи не вступить в Альянс. У кремлі вирішили, що це нібито загрожуватиме безпеці рф.

Водночас українська влада і країни Заходу неодноразово наголошували, що не Москві вирішувати, в які союзи вступати Україні.