У Росії відкинули свою причетність до авіаудару в Сирії

У Міністерстві оборони Росії стверджують, що під обстріл в Ідлібі потрапили турецькі підрозділи, які опинилися у бойових порядках загонів терористів. Про це повідомляє «Интерфакс» з посиланням на оборонне відомство.

«Протягом минулої доби представники російського Центру примирення ворожих сторін постійно запитували й підтверджували у турецьких колег координати місцеперебування всіх підрозділів збройних сил Туреччини, що перебувають поруч з районами бойових дій терористів», — йдеться у повідомленні.

Водночас, як додають у відомстві, Анкара не попереджала про місцеперебування своїх підрозділів. У заяві вказали, що атака сталася у районі населеного пункту Бехун: «Водночас, згідно з переданими турецькою стороною російському Центру примирення координатами, жодних підрозділів турецьких збройних сил у районі населеного пункту Бехун не було і не повинно було бути».

Нагадаємо, вночі 28 лютого сирійські урядові війська режиму Башара Асада здійснили авіаудар по північно-західній провінції Ідліб. Внаслідок авіаудару загинуло 33 турецьких військовослужбовців, ще 36 постраждали.