У Тбілісі захопили заручників у будівлі мікрофінансової організації

У столиці Грузії на проспекті Акакія Церетелі озброєний чоловік увірвався в офіс мікрофінансової організації, захопивши в заручники 9 осіб.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ Грузії.

Як уточнило видання «Sputnik Грузія», заручників захопили в будівлі мікрофінансової організації NBC (Бізнес Капітал).

За інформацією глави патрульної поліції Тбілісі Важі Сирадзе, в будівлі один нападник і 9 заручників. Водночас очевидці повідомили, що у нападника в руках щось схоже на гранату.

Правоохоронці почали розслідування про незаконне придбання, зберігання, носіння вогнепальної зброї за статтями 236 і 179 Кримінального кодексу.

Згодом в мережу потрапили кадри, на яких загарбник в Тбілісі виступає з заявою. Схоже на те, що людина знаходиться в нетверезому стані.

«Перше - нехай зберуться в парламенті все парламентарії Грузії, які були до виборів і хто також бере участь у виборах. Друге - нехай видадуть закон, що забороняє в масштабі всієї країни азартні ігри. Не важливо, будуть вони в інтернет-просторі або де б то не було», - заявив чоловік на відео.

Він також вимагав знизити річну відсоткову ставку кредитів і ціни на ліки.

Як передає «Sputnik Грузія», є версії, що чоловікові не затвердили кредит в мікрофінансовій організації або збиралися конфіскувати нерухомість за несплату кредиту.

Пізніше, за даними «Ехо Кавказу», завдяки переговорам всіх дев'ять заручників звільнили, нападника затримали.