У Великій Британії представили пам’ятну монету із нагоди Brexit

Міністр фінансів Великої Британії Саджид Джавід представив зображення пам’ятної монети, випущеної з нагоди виходу країни з Європейського Союзу 31 січня. Про це повідомляє пресслужба уряду Великої Британії.

На монеті номіналом 50 пенсів написано: «Мир, процвітання й дружба з усіма державами», а також дата Brexit — 31 січня 2020 року.

Зазначається, що британське міністерство фінансів забезпечило виготовлення 3 мільйонів таких монет. До кінця року планується випустити ще 7 мільйонів. Вони будуть доступні в банках, поштових відділеннях і магазинах уже в день виходу Великої Британії з ЄС.

«Вихід із ЄС — це поворотний момент у нашій історії, а ця монета символізує початок нової доби», — прокоментував подію Джавід.

Крім того, міністерство фінансів Великої Британії випустить спеціальну сувенірну монету із нагоди Brexit, яку вже зголосилося придбати 13 тисяч людей. А ще 31 січня Королівський монетний двір, який і випускає монети в країні, буде відкритий цілодобово для всіх охочих отримати свою пам’ятну монету.