У Венеції закрили карнавал: кількість інфікованих новим коронавірусом понад 100 людей

Італія запроваджує надзвичайні заходи та обмеження на тлі розповсюдження нового коронавірусу, яким заразилися вже понад 100 людей в країні. Переважна більшість інфікованих - у Північній Італії. Про це повідомляє BBC.

"Італія запровадила "надзвичайні заходи" для подолання поширення найбільшого спалаху нового коронавірусу COVID-19 в Європі: кількість заражених в країні перевищило сотню", - йдеться у повідомленні.

У Венеції влада вирішила скасувати два останні дні карнавалу, які припадали на 24-25 лютого.

Спалах коронавірусу позначився і на Міланському тижні моди: показ колекції Джорджіо Армані пройде у порожньому залі, оскільки запрошених просять не приходити.

Зазначається, що прем'єр-міністр Джузеппе Конте оголосив про нові заходи після того, як стало відомо, що троє громадян Італії похилого віку померли від коронавірусу.

78-річний чоловік з підтвердженим діагнозом "коронавірус" помер у регіоні Венето, а 77-річна жінка померла у регіоні Ломбардія. Про те, що у неї був саме цей коронавірус, стало відомо тільки після розтину. У неділю увечері повідомлено про смерть від коронавірусу в Італії третьої людини.

Також прем'єр зауважив, що зараз забороняється в'їжджати або залишати райони спалаху без спеціального дозволу.

"У десяти невеликих містах у північних регіонах країни - Ломбардії та Венето - запровадили карантин. Приблизно 50 000 людей просять залишатися вдома", - повідомляє видання.