Угорщина запроваджує жорсткіші обмеження на кордонах: українцям в'їзд заборонено

Уряд Угорщини з середи, 15 липня, планує запровадити на своїх кордонах жорсткіші обмеження, аби не допустити нової хвилі поширення коронавірусу. Громадянам України, яка наразі потрапила до «червоної» зони, у в'їзді до Угорщини буде відмовлено. Про це повідомив глава офісу прем’єр-міністра Угорщини Гергела Гуляш, йдеться на сайті уряду.

За його словами, усі країни розділять на три групи, залежно від рівня поширення коронавірусу — «зелену», «жовту» та «червону». Так, угорські громадяни, які повертаються з країн із високим ризиком поширення інфекції («жовтої» і «червоної» зон) повинні будуть пройти медичний огляд на кордоні і піти на карантин. Самоізоляції можна буде уникнути, якщо громадянин може пред'явити два негативні тести на коронавірус, зроблені в останні п'ять днів.

Те саме стосуватиметься іноземців, які прибувають з країн «жовтої» зони. А от в’їзд іноземців з країн «червоної» зони планують заборонити.

Зазначається, що до «червоної» категорії хочуть віднести і Україну, а також Молдову, Білорусь, Албанію, Боснію та Герцеговину, Косово, Північну Македонію, країни Азії, Африки та Південної Америки. Список обіцяють переглядати щотижня.

Водночас водії, що здійснюють вантажні перевезення, транзитні пасажири, а також особи, що прибувають з діловими поїздками, звільняються від обмежень. Однак, зазначається, що їх можуть оглянути медпрацівники.