Українське посольство закликає владу Польщі розслідувати напад на українців у Варшаві

Посольство України в Польщі звернулося до поліції Польщі з проханням знайти і притягти до відповідальності осіб, які в ніч на субботу, 13 липня, кинули пляшку із запалювальною сумішшю в помешкання українських робітників, а також обмалювали стіни під’їзду антиукраїнськими гаслами. Про це повідомляє пресцентр посольства України в Польщі.

"Однозначно засуджуємо ганебний і небезпечний вчинок проти громадян України, які легально працевлаштовані на будівництві метро у Варшаві і сумлінно роблять добру справу для мешканців столиці Польщі. Звертаємося до поліції та інших органів влади з проханням з’ясувати усі обставини злочину, знайти і притягти винних до відповідальності, а також запобігати подібним інцидентам у майбутньому", - йдеться в заяві посольства України в республіці Польща.

Дипломати порадили українцям у разі потрапляння в надзвичайні ситуації на території Польщі невідкладно звертатися до Посольства чи консульських установ у Польщі.

Також зауважили, що у цьому конкретному випадку консульський відділ посольства досі не отримав жодного звернення від потерпілих громадян України.

Справа перебуває на контролі консульського відділу посольства України у Варшаві.