В результаті російських авіаударів в Сирії загинули понад 50 осіб

Щонайменше 50 мирних мешканців загинули внаслідок авіаударів, завданих російськими військовими та сирійськими урядовими військами у понеділок, 22 липня, на північному заході Сирії. Про це інформує DPA.

"Щонайменше 50 людей загинули внаслідок авіаударів сирійських урядових літаків та їхніх російських союзників по повстанських територіях у провінції Ідліб та вогню повстанців у відповідь по місту Алеппо", - повідомили місцеві моніторингові групи та активісти.

Ввечері у понеділок повстанці обстріляли райони під контролем сирійського уряду на околиці міста Алеппо. Зазначається, що загинуло не менше семи мирних мешканців та ще 20 осіб отримали поранення, проінформував Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини у Британії.

Раніше, в результаті обстрілу російськими літаками ринку в місті Маарет аль-Нуман у північно-західній провінції Сирії Ідліб, 37 людей загинули та 105 отримали поранення.

Як зазначає наглядовий пункт, сирійські урядові літаки пізніше атакували місто Саракеб, в результаті чого загинуло щонайменше шість осіб.

Активісти та місцеві мешканці повідомили, що близько 50 магазинів та будинків були зруйновані, після того, як російські літаки провели чотири послідовних рейди на тій же місцевості.

"Росіяни можуть заперечувати все, але ми на 100 відсотків впевнені, що ринок та центр міста були обстріляні російськими літаками. Це суто цивільні райони", - сказав Омар аль-Соуд, мешканець міста Маарет Аль-Нуман.